اقامتگاه بوم گردی ننه گل ابرو در روستای کریم آباد شهر چالوس استان مازندران واقع شده که با دیوارهای کاهگلی و تزئینات خاص اتاق ها فضایی سنتی و بومی را برای گردشگران فراهم آورده است.

امکانات و خدمات ارائه شده

این بوم گردی با 12 باب اتاق و یک تراس بزرگ، ظرفیت پذیرایی از 60 نفر را دارد. این تراس بزرگ و باصفا، نمایی رو به جنگل دارد و اکثر مسافران برای خواب این مکان را انتخاب می کنند.

اتاق ها مجهز به سیستم سرمایشی گرمایشی بوده و 3 سرویس بهداشتی ایرانی و حمام بین تمامی آن ها مشترک است. امکان اجرای موسیقی زنده سنتی و سرو انواع غذاهای محلی و گشت محلی در روستا برای مهمانان اقامتگاه  نیز وجود دارد. لازم به ذکر است در ساعت تخلیه و ورود و شرایط کنسلی سخت گیری نمی شود.

اگر صرفا به دنبال یک اقامت مدرن هستید، این اقامتگاه را توصیه نمی‌ کنیم، اما اگر علاقه مند به تجربه کردن یک زندگی طبیعی و واقعی هستید، کاملاً نیازهای روحی شما را براورده می‌کند. نحوه خدمات دهی این اقامتگاه به مهمانان کاملاً سنتی می‌ باشد و مهمان امکان استفاده از کل فضای اقامتگاه و بازدید و گردش در باغ سبزی و میوه و آلاچیق و پخت نان را دارد، مشابه این است که به مهمانی مادربزرگ خود رفته اید.

جاذبه های گردشگری منطقه

این شهر در استان مازندران واقع شده که از آب وهوای معتدلی برخوردار است و به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی فراوان همه ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. از جمله این جاذبه های طبیعی می توان به آبشار های اکاپل، سواسره، هریجان، پارک جنگلی چالوس، پارک جنگلی نمک آبرود، دریاچه سد دریوک، دریاچه ولشت، مرداب کندوچال، منطقه شکار ممنوع سیاه بیشه، منطقه حفاظت شده چهار باغ اشاره کرد.